Dlaczego ogrzewacz do rąk ABCNPlus to ciekawy pomysł na promocję firmy?

Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

XXI wiek to z pewnością wiek marketingu. Reklama otacza nas z każdej strony- zarówno w mediach jak i sprzedaży bezpośredniej. Przy coraz większej konkurencyjności rynku jest coraz trudniej wyróżnić się ciekawymi gadżetami na tle konkurencji.Mimo, że coraz częściej inwestuje się w reklamę w internecie oraz mass mediach jak radio i telewizja to w wielu sytuacjach podstawową formą jest reklama bezpośrednia, której efekt jest niezastąpiony.
Ogrzewacz do rąk ABCNPlus jest ciekawym pomysłem na upominki reklamowe, które w porównaniu do nie robiących już na nikim wrażenia długopisach, kubkach i innych gadżetach przyciąga uwagę oraz łączy w sobie ciekawą i funkcjonalną formę.
U nas można zamówić kompres żelowy w dwóch wersjach- jako kompres chłodzący lub jako kompres rozgrzewający. Oferujemy 19 unikatowych kształtów między innymi serce, koło, kwadrat czy usta. Na każdy z kompresów dostępnych w naszym sklepie drukujemy nadruk Twojego projektu, dzięki czemu każdy gadżet staje się unikatową reklamą Twojej firmy.

gadżety firmowe
Kompresy ABCNPlus są gadżetem, który efektywnie chłodzi bądź rozgrzewa co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla zmarzluchów, osób ze schorzeniami stawów lub na kontuzje, aktywnych sportowców oraz osób pracujących w pozycji siedzącej, którym okład chłodzący ukoi przemęczone oczy.
Polecamy prezenty firmowe ABCNPlus dzięki, którym Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji. Promujesz się wystawiając się na targach? Chcesz uzupełnić sprzedaż swoich produktów o ciekawe gadżety? A może szukasz czegoś co zainteresuje potencjalnych klientów Twoją firmą na tle konkurencji?
Gadżety na prezent od firmy jakimi są nasze ogrzewacze z Twoją grafiką to ciekawy pomysł na promocję. Gwarantujemy prosty sposób zamówienia kompresów oraz szybką realizacje które pozwolą, w krótkim czasie na promocję firmy. Realizacja według Twoich wytycznych pozwoli na stworzenie unikatowego spersonalizowanego projektu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ogrzewacze ABCNPlus!