Jak zamówić kompresy?

Zastanawiasz się jak zamówić przydatne gadżety jakimi są kompresy żelowe? Nic prostszego! Zapraszamy do zapoznania się z poniższą instrukcją, gdzie wyjaśniamy jak zamówić własny kompres chłodzący lub grzejący!

1
Wybierz kompres: chłodzący czy grzejący?


flame
snowflake

Możesz wybrać kompres zimny lub kompres ciepły. Zdecyduj, czy chcesz, by Twoja marka wywoływała gorące uczucia, czy dreszczyk emocji!

Każdy z naszych produktów jest dostępny w wersji grzejącej i chłodzącej: niezależnie od kształtu, koloru i rodzaju nadruku. Ogrzewacze są idealne w deszczowe wieczory i zimowe poranki, a kompresy chłodzące przynoszą ukojenie w gorące dni. Które wybierasz?

2
Wybierz kształt


star
right-arrow
like
drop

Do wyboru masz aż 13 różnych wzorów. Zdecyduj się na ten, który spełnia Twoje oczekiwania lub po prostu najbardziej Ci się podoba. Większość kształtów dostępna jest w przynajmniej dwóch rozmiarach. Sprawdź listę naszych produktów i wybierz te, które pasują do Twojej marki!


3
Wybierz kolor wypełnienia


1
2
3
4

Kolejnym krokiem jest wybór koloru kompresu. Możesz wybrać czerwony, zielony, niebieski, bezbarwny i każdy inny, który przyjdzie Ci na myśl. Możemy wykonać kompresy w dowolnym kolorze niezależnie od tego, na jaki kształt się zdecydujesz.


4
Wybierz rodzaj nadrukuW zależności od Twoich potrzeb proponujemy kompresy jednokolorowe i kompresy wielokolorowe. Nadruki wykonujemy w dwóch technologiach: sitodruk (przeznaczony dla nadruków jedno i dwukolorowych) oraz nadruk UV (dla nadruków full color).


5
Wybierz opakowanie jednostkowe


checked
checked not

Na koniec prosimy o wybór opakowania jednostokowego, czyli o podjęcie decyzji: w co ma być zapakowany pojedynczy kompres. Jakie opakowania sprawdzają się najlepiej? Kompresy chłodzące możemy wysłać bez opakowania, w torebkach foliowych lub w kartonowych pudełkach. Z racji innych właściwości, zalecamy zamawianie kompresów grzejących tylko w kartonowych opakowaniach.