Grzejące i chłodzące kompresy reklamowe


Kompresy reklamowe to oryginalne gadżety, które wywołują gorące uczucia lub dreszczyk emocji. Klienci uwielbiają ich używać.

Dobra reklama powinna być nie tylko interesująca, ale również wartościowa. Kompresy reklamowe to niepowtarzalne gadżety, które pozwalają nie tylko zaprezentować markę w ciekawy sposób. Kompresy przynoszą również ukojenie związane z wydzielaną temperaturą: jedne będą rozgrzewać, a inne chłodzić.

Nasze kompresy są bezpieczne i nietoksyczne. Zarówno folia, która pokrywa kompres, jak i roztwór soli w ogrzewaczach oraz organiczny żel są nieszkodliwe i przez długi czas służą użytkownikom.

Który kompres wybrać?Kompresy grzejące

Nasze ogrzewacze rozgrzeją nawet największych zmarzluchów! Maksymalna temperatura kompresu grzejącego to 54 stopnie Celsjusza - idealna na dł€gi jesienne wieczory. Aby aktywować gadżet wystarczy zgiąć umieszczony wewnątrz aktywator. Już po kilku chwilach ogrzewacz osiągnie przyjemną temperaturę i zacznie roztaczać ciepło. Z kompresów grzejących można korzystać wielokrotnie. Chłodny gadżet należy włożyć do garnka z gorącą wodą i poczekać, aż kryształy się rozpuszczą.

Ogrzewacze pomogą zrelaksować się po ciężkim dniu, rozgrzeją zmarznięte dłonie podczas górskiej wycieczki, czy pomogą rozluźnić zmęczone mięśnie po wyczerpującym treningu. Korzystają z nich gabinety masażu i ośrodki SPA.

Kompresy rozgrzewające mają wiele zastosowań. Dzięki temu są świetną reklamą Twojej marki.

Kompresy chłodzące

Kompresy chłodzące ABC-N Plus to świetny gadżet dla wszystkich, którzy potrzebuję natychmiastowej ochłody. Dzięki zastosowaniu organicznego żelu kompresy powoli uwalniają zimno, co sprawia, że skutecznie działają przez długi czas. Aby cieszyć się przyjemnymi temperaturami wystarczy umieścić kompres w lodówce lub zamrażalniku na dwie godziny przed użyciem. Kompres chłodzący pozostaje elastyczny nawet, gdy jest zamrożony, przez co zawsze dostosowuje się do Twojego ciała.

Kompresy chłodzące pozytywnie wpływają na użytkowników. Zimny kompres przynosi ulgę zmęczonym mięśniom, pomaga zwężać naczynia krwionośne i pory skóry. Dlatego produkty te są używane przez gabinety rehabilitacyjne i fizjoterapeutów.

Kompresy chłodzące to świetny gadżet, który nie tylko reklamuje, ale też wzbudza dreszczyk emocji.


Poznaj nasze produkty i wybierz te, które najlepiej oddają charakter Twojej marki!


Zobacz nasze produktyProducentem kompresów reklamowych jest firma ABC-N Plus


Firma ABC-N Plus działa na rynku od 1998 roku. Jesteśmy jedynym w kraju producentem rehabilitacyjnych kompresów rozgrzewających i kompresów reklamowych. W rozwiązaniach naszych nawiązujemy do "TERMOTERAPII" - naturalnej metody wspomagającej leczenie przez ciepło lub zimno.

Rehabilitacyjne Kompresy Rozgrzewające posiadają atest Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Nr PL/DR 011626.
Kompresy Rehabilitacyjne Żelowe Zimno-Ciepły Termo Hit posiadają atest Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Nr PL/DR 012506.

Otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień na wystawach i targach branżowych. Od 2004 roku nasze produkty eksportujemy poza granice naszego kraju.