Funkcjonalne gadżety na prezent- okłady żelowe

Aktywne spędzanie czasu to przyjemna forma oderwania od codzienności. Jednakże aktywność również niesie ze sobą ryzyko kontuzji i urazów. Z gadżetami ABCNPlus nie będą Ci one straszne!

Stłuczenia, kontuzje i inne urazy to część codzienności, zwłaszcza jeśli jesteśmy ludźmi aktywnymi. Również przemęczenie aktywnością sportową potrafi dać w kość. Jeśli sam borykasz się z takimi problemami to rozwiązaniem mogą okazać się okłady gadżety na prezentżelowe z naszego sklepu.

Okłady żelowe działające jako kompres chłodzący przyniosą ulgę na zmęczone nogi, dłonie, stopy, ręce i inne partie ciała. Działanie kompresu chłodzącego ma pozytywny wpływ na zmęczone mięśnie. Rozluźnia je i zmniejsza odczuwalny ból. Podobnie w przypadku stłuczeń i naciągnięć ścięgien. Kompres chłodzący jest również nieoceniony przy bólach stawów.

 

Jednym z ciekawszych produktów są okulary żelowe, które u osób z przemęczonymi oczami pozwolą ukoić dokuczliwe objawy oraz pozwolą się zrelaksować. Gadżet ten szczególnie przyda się osobom, które pracują przed komputerem.

Schłodzony kompres przez długi czas oddaje chłód co pozwala na ukojenie bólu oraz rozluźnienie zmęczonych mięśni i stawów, dlatego jest również zalecany reumatykom.

Nasze produkty dostępne w wielu kształtach pozwolą na zakup produktów, które dopasujecie do swoich wymagań. Są to również ciekawe gadżety na prezent, które odpowiednio spersonalizowany będzie funkcjonalnym akcesorium do stosowania na co dzień.

Poznaj 19 ciekawych i atrakcyjnych kształtów na kompresy chłodzące dostępne w dziale produkty!