Gadżety dla klientów – skuteczna promocja własnej firmy

 

W świecie promocji coraz częściej wykorzystywane są nowe technologie – na co dzień zapraszamy swoich klientów do korzystania z newsletterów, opłacamy reklamy naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych czy wysyłamy SMSy do klientów z informacją o promocjach. Te sposoby reklamy są skuteczne, jednak nie mają namacalnej korzyści dla klienta.

Dlatego nie zapominajmy o tradycyjnych formach promocji, czyli o upominkach w postaci małych prezentów dla klientów.

Gadżety promocyjne są jednak powszechnie stosowane przez właścicieli firm, dlatego należy się zastanowić nad produktem, który wyróżniłby naszą działalność spośród innych. Długopisy z nazwą firmy, smyczki czy kubek z logo, to produkty które namnażają się w domu każdego klienta po każdorazowej wizycie w punkcie obsługi lub siedzibie jakiejś firmy. Te przedmioty odchodzą powoli do lamusa. Klienci pragną czegoś więcej, a jeśli im to damy, na pewno z chęcią ponownie skorzystają z naszych usług.

praktyczne prezenty

 

Zamiast wydawać pieniądze na kolejną paczkę nudnych długopisów, przeznaczmy je na coś co przyciągnie uwagę i pozostanie w pamięci naszych klientów na dłużej. Potrzebujemy czegoś co będzie przydatne w życiu codziennym. Rozwiązaniem są praktyczne prezenty dostępne od ABC-N Plus.

Logo i barwy firmy są znakami rozpoznawczymi, więc warto wybrać coś w czym będzie można te dwa atrybuty umieścić. ABC-N Plus produkuje gadżet, który może być zarówno wizytówką firmy, ale także przedmiotem, którego można używać na co dzień. Kompresy reklamowe przydają się w niejednej sytuacji. Sposobem na rozreklamowanie każdej marki są okłady żelowe.

Zastanówmy się, dlaczego okłady są świetnym sposobem na reklamę firmy?

Przede wszystkim ABC-N Plus nie narzuca swojej propozycji w wyborze odpowiedniego kompresu. Osoba zamawiająca wybiera odpowiedni kształt z ponad dwudziestu dostępnych wzorów. Można więc wybrać kształt i kolor kompresu oraz typ nadruku, który będzie kojarzony z marką. Zostało już wspomniane, że logo jest znakiem rozpoznawczym firmy. Wystarczy przesłać informację jaki nadruk ma się znaleźć na kompresie, a po krótkim czasie otrzymamy kompresy z logo firmy. Kompresy są więc idealnym pomysłem na prezenty firmowe. Przede wszystkim klienci nie będą myśleć o marce sztampowo – taki prezent świadczy o tym, że firma jest otwarta na nowe i ciekawe pomysły na promocję własnej marki.

Drugim plusem okładów żelowych jest ich funkcjonalność. W ofercie są dostępne kompresy chłodzące lub grzejące. Możemy zatem zdecydować jakie marka ma wywoływać skojarzenia. Jesteśmy producentem lodów na patyku? Wybierzmy kompres chłodzący. A jeśli zajmujemy się sprzedażą odzieży zimowej, chroniącej przed zimnem to idealne będą ogrzewacze do rąk. Kompresy bowiem mogą przynieść ulgę w gorący, letni dzień i schłodzić nasze ciało po ciężkim dniu. Te cechy na pewno docenią klienci. Co więcej kompresy są także przydatne przy różnego rodzaju obrażeniach ciała, stłuczeniach czy obrzękach, więc przydadzą się każdemu, niezależnie od wieku. Nie można też przejść obojętnie wobec faktu, że kompresy są wielokrotnego użytku.

Aby gadżet reklamowy spełnił swoje zadanie, czyli by klient pamiętał o marce, musi być jak najlepszej jakości. Wspomniane na początku długopisy czy smycze nie należą do najtrwalszych wyrobów.

Kompresy żelowe są w stu procentach bezpieczne i trwałe. W procesie produkcji stosowane są najnowsze technologie w druku, natomiast folia, która pokrywa kompres oraz żel organiczny są całkowicie bezpieczne dla człowieka. Kompres może służyć przez bardzo długi okres czasu.

Na rynku jest mnóstwo produktów, mniej lub bardziej udanych, które wykorzystywane są jako gadżety promocyjne, jednak warto wybrać taki, który w niebanalny sposób będzie kojarzony tylko z naszą firmą. Kompresy są na to idealnym sposobem. W formie grzejącej lub chłodzącej sprawią, że każdy klient będzie miał miłe skojarzenia z promowaną marką.