Kompres chłodzący w kształcie koniczyny – dobry znak dla biznesu

Znalezienie czterolistnej koniczyny to dobry znak. Uważa się, że taka koniczynka przynosi szczęście. Pewnie każdy w dzieciństwie szukał jej pośród źdźbeł trawy i prawdopodobnie nielicznym udało się ją znaleźć. Szacuje się, że koniczyna z czterema listkami występuje raz na 10 tysięcy przypadków. Ale nie musisz szukać daleko. My proponujemy kompres chłodzący w kształcie koniczyny.

Przesądy mówią, że czterolistna koniczyna odmieni nasz los i przeniesie szczęście. Według tradycji każdy listek ma własną symbolikę. Pierwszy oznacza nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, natomiast czwarty szczęście. Dlatego też warto wykorzystać ten symbol we własnym biznesie, gdyż przywołuje pozytywne skojarzenia. Możesz wykorzystać kształt czterolistnej koniczyny w logo firmy lub zdecydować się na upominki reklamowe w jej kształcie. Kompres w kształcie koniczyny można wykorzystać w wielu branżach.

Ogrodnictwo

Kompres chłodzący w kształcie koniczyny może być świetnym sposobem na rozreklamowanie firmy z branży ogrodniczej. Jeśli jesteś producentem nawozów czy odżywek do roślin, taki gadżet jest dla Ciebie. Kompres świetnie sprawdzi się dla klientów sklepów ogrodniczych czy targowych stoisk z kwiatami. Możesz też w taki sposób reklamować własną markę, jeśli uczestniczysz w targach ogrodniczych. Przydatne gadżety, nawiązujące swoim wyglądem do branży na pewno spodobają się Twoim klientom.

Branża kosmetyczna

Kompres w kształcie koniczyny może być gadżetem promocyjnym w przedsiębiorstwach produkujących kosmetyki z naturalnych składników. Roślinne motywy często są wykorzystywane w branży kosmetycznej. Koniczyna może być też elementem logo salonu kosmetycznego, dlatego kompres chłodzący można rozdawać swoim klientom po skończonych zabiegach. Taki gadżet na pewno będzie doceniony przez klientów. Sprawi, że klienci będą bardziej przywiązani do Twojej marki. Kolejną zaletą jest też fakt, że jest to bardzo praktyczny prezent. Zimny kompres zwęża naczynia krwionośne i pory, więc będzie idealnym sposobem na podkrążone oczy. Panie na pewno docenią taki prezent.

Ubezpieczenia

Wybór firmy ubezpieczeniowej to dla każdego bardzo ważna decyzja. Klienci raczej nie decydują się na podpisanie umowy z ubezpieczycielem już na pierwszym spotkaniu. Rynek ubezpieczeń jest bardzo duży i jest wiele firm, które walczą o klienta. Dlatego przedstawiciele ubezpieczalni muszą się bardzo postarać, by tego klienta zdobyć. Nie twierdzimy, że o podpisaniu umowy może zadecydować upominek reklamowy, ponieważ najważniejsza jest oferta. Jednak podarowanie przydatnego gadżetu może w jakimś stopniu wpłynąć na decyzję klienta. Kompres chłodzący w kształcie koniczyny przywoła dobre skojarzenia. Może nie jest to prawdziwa czterolistna koniczyna, ale kto wie, być może taki gadżet przyniesie szczęście…

Jeśli koniczyna to tylko w kolorze zielonym! Oto nasze realizacje:

kompres chłodzący

przydatne gadżety

Wyjaśniliśmy dlaczego kompres w kształcie koniczyny może być dobrą reklamą w branży ogrodniczej, kosmetycznej i ubezpieczeniowej, ale to są tylko przykłady. Możliwości jest bardzo dużo. Właściciel firmy chce zadowolić swojego klienta, więc niezależnie od tego jaką prowadzisz działalność, każdy klient ucieszy się ze swojej własnej czterolistnej koniczyny.