Kompres żelowy – świetny gadżet w branży farmaceutycznej

Branża farmaceutyczna jest uważana za jeden z najszybciej rozwijających się sektorów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Składa się z kilku podmiotów, do których zaliczamy producentów leków, dystrybutorów, przedstawicieli handlowych, firmy przeprowadzające badania i oczywiście apteki. Każdy z tych podmiotów potrzebuje skutecznej reklamy, dlatego my proponujemy praktyczne gadżety promocyjne. Wiele firm zdecydowało się na taką formę promocji. Przedstawiamy Wam nasze realizacje.

Nie tylko Polacy przyjmują coraz więcej leków i różnego rodzaju suplementów diety. Postęp gospodarczy na całym świecie sprawia, że żyjemy coraz dłużej. Mają na to wpływ też nowe rozwiązania farmakologiczne. Coraz więcej chorób potrafimy wyleczyć lub złagodzić ich skutki. Nawet jeśli nie cierpimy na żadną chorobę, przyjmujemy suplementy diety, które uzupełniają nasz organizm w brakujące składniki. Bardzo często sięgamy też po środki przeciwbólowe. Wszystko to wpływa na to, że najczęściej są reklamowane właśnie leki. Wybraliśmy z naszych realizacji kilka przykładów, w których kompres żelowy świetnie sprawdził się jako gadżet promocyjny medykamentu.

kompres żelowy

W tej realizacji został wybrany kształt prostokąta z żółtym wypełnieniem. Na kompresie została nadrukowana nazwa produktu z zachowaniem tej samej czcionki, oraz koloru, który znajduje się na opakowaniu tabletek.

prezenty gadżety

Ten ogrzewacz do rąk ma kształt koniczyny i wypełnienie oczywiście nawiązuje do koloru opakowań produktów Aspirin. Bardzo ważne jest, by kompres żelowy nawiązywał do wyglądu oryginalnego produktu, który reklamujemy. Wpływa to pozytywnie na wizerunek marki.

kompres żelowy

Ostatni przykład kompresu reklamuje syrop dla dzieci. Gadżet, kolorystyką oraz użytą czcionką, nawiązuje do opakowania produktu. Nadrukowany ślad zwierzęcej łapy odnosi się do małego tygryska, który jest na etykiecie syropu.

Lekarstwa to nie jedyny element branży farmaceutycznej, który może być reklamowany. W tym środowisku bardzo często pojawiają się nowe rozwiązania, technologie, sposoby leczenia. W związku z tym często organizowane są konferencje i narady specjalistów, w których uczestniczą lekarze i fachowcy z różnych części świata. Takie wydarzenia także warto wypromować i w tym może pomóc ogrzewacz do rąk. Oto nasze realizacje:

ogrzewacz do rąk

kompres żelowy

Ogrzewacze reklamujące jakieś wydarzenie, powinny mieć nadrukowane najważniejsze informacje z nim związane. Może to być data i miejsce spotkania, adres strony internetowej, na której można znaleźć więcej informacji czy też kontakt do organizatora.

Takie placówki jak przychodnie lekarskie czy też kliniki, także powinny zadbać o skuteczną reklamę. Tylko w taki sposób mogą zwiększyć ilość swoich pacjentów. Wykonaliśmy kompresy dla kliniki zajmującej się implantami zębowymi. Pierwszy kompres reklamuje markę, natomiast drugi jeden z systemów implantów, które stosuje klinika:

kompres żelowy

kompres żelowy

W innym projekcie dla przedsiębiorstwa medycznego nie zastosowaliśmy druku na powierzchni kompresu, natomiast logo firmy zostało umieszczone w jego środku. Oto wynik naszej pracy:

ogrzewacz do rąk

To tylko przykładowe realizacje kompresów, które reklamują lekarstwa, wydarzenia w branży farmaceutycznej czy placówki medyczne. Każda firma produkująca lekarstwa czy też przedstawiciel handlowy mogą reklamować się w ten sposób. Z takiej formy promocji własnych usług mogą też skorzystać apteki albo lekarze czy rehabilitanci.