Kompres żelowy – idealny gadżet dla sportowców

Jeśli Twoja działalność dotyczy branży sportowej, to powinieneś pomyśleć o gadżetach promocyjnych, dzięki którym klienci będą do Ciebie wracać. Na wizerunek firmy składa się kilka czynników: logo, oferta, ale także dbałość o klienta. Warto dopasować gadżet do typu klientów. Jeśli Twoimi klientami są osoby, które pasjonują się sportem, to bardzo trafionym prezentem dla klientów są kompresy żelowe, które mogą być codziennie używane przez amatorów sportu.

Dlaczego właśnie kompresy? Ponieważ osoby uprawiające sport cenią praktyczne prezenty. Taki gadżet na pewno bardziej się przyda niż długopis czy kalendarz. Jeśli podarujesz swojemu klientowi gadżet, którego nie dostanie nigdzie indziej, poczuje się bardziej związany z Twoją marką i prawdopodobnie wróci po Twoje usługi lub produkty.

Kompres żelowy świetnie sprawdzi się jako forma reklamy sklepu z szeroko pojętym sprzętem sportowym. Może też służyć jako reklama siłowni czy sklepu z odżywkami i suplementami. Kompres może być reklamą każdej działalności, która jest powiązana ze sportem. Nawet jeśli prowadzisz sklep z obuwiem sportowym, kompres będzie trafionym prezentem dla klienta.

Kompres ma bardzo szerokie zastosowanie, szczególnie przydatne dla sportowców i osób uprawiających sport. Pasjonaci aktywności fizycznej bardzo często są narażeni na różnego rodzaju urazy, stłuczenia i kontuzje. Ludzie aktywni powinni więc być przygotowani na takie sytuacje. Oczywiście większość osób decyduje się na stosowanie środków farmakologicznych, ale czasami wystarczy ograniczyć się tylko do kompresu chłodzącego lub grzejącego.

Sportowcy najczęściej stosują zimne okłady kompresem w przypadku stłuczeń i związanych z nimi krwiaków oraz w sytuacji naderwania ścięgna. Jeśli osoba uprawiająca sport dozna poważniejszej kontuzji, takiej jak zwichnięcie albo skręcenie, także może uśmierzyć ból chłodnym kompresem. Sportowcy bardzo często borykają się z przykurczami mięśniowymi i w tym przypadku także może pomóc kompres. By uśmierzyć ból w przypadku tej dolegliwości należy jednak zastosować kompres żelowy.

Niezależnie od tego czy kompres jest stosowany w formie grzejącej lub chłodzącej, nigdy nie należy go przykładać bezpośrednio do ciała. Za każdym razem należy owinąć go ręcznikiem lub bawełnianą ściereczką.

Jako przedsiębiorca związany z branżą sportową powinieneś wiedzieć z jakimi problemami zdrowotnymi mogą borykać się Twoi klienci. Dzięki temu możesz im zaproponować prezenty, gadżety, które będą dla nich niezwykle przydatne. Trafnie dobrany gadżet to klucz do sukcesu. Jeśli klient zobaczy, że rozumiesz jego potrzeby, będzie się czuł związany z Twoją marką. Wszystko to sprawi, że pozyskasz stałego klienta na długie lata.

Poniżej przedstawiamy kompres, który zrealizowaliśmy dla firmy związanej z narciarstwem:

kompres żelowy