Okłady żelowe ABCNPLUS- przykładowe realizacje!

Okłady żelowe są dobrym pomysłem na upominki reklamowe, jednak wybór 19 kształtów, 9 kolorystyk które posiadamy w naszej ofercie oraz całkowita dowolność nadruku potrafi przyprawić o ból głowy. W dzisiejszym wpisie pokażemy wam kilka ciekawych pomysłów na realizację zamówienia na przydatne gadżety z naszego sklepu.

Jednym z naszych ulubionych kształtów kompresów są okulary żelowe. Wybierając tą formę stworzycie dla swoich klientów gadżet o niezwykłej funkcjonalności. Coraz częściej spędzamy spore ilości czasu przed monitorami komputerów, telefonem lub telewizorem. Długotrwałe wpatrywanie się w nienaturalne światło monitora potrafi wysuszyć i zmęczyć oczy. Okład żelowy w postaci okularów przyniesie ukojenie i pozwoli na przyjemną formę relaksu.

Jedną z naszych ulubionych realizacji jest ta wykonana dla marki HiPP, która w prosty i minimalistyczny sposób przedstawiła logo firmy. Inne realizacje wykonane na tym rodzaju okładu również prezentują się bardzo interesująco.

okłady żelowe

Równie ciekawie prezentuje się kształt kompresu jakim jest koniczyna. Obły przyjemny kształt wygląda bardzo ciekawie- zwłaszcza w kolorystyce zieleni. Kompaktowy rozmiar tego modelu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą. Naszym faworytem jest realizacja wykonywana dla firmy Bayer, która prezentuje kompres żelowy w kształcie koniczyny o głębokim morskim odcieniu. Idealny sposób na promocje produktu tej firmy!

okłady żelowe

Najbardziej jednak jesteśmy dumni z realizacji okładu żelowego w kształcie serca wykonanej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kształt serca oraz czerwona kolorystyka idealnie wpisały się w wymogi tej fundacji. Czerwone serce o bogatej symbolice w wersji rozgrzewającej rozpalił nasze serca do pomocy!
okłady żelowe

Przydatne gadżety z naszej strony to wiele ciekawych form, atrakcyjnych kolorystyk oraz dowolność nadruku grafiki pozwolą na wybór okładu dla waszego biznesu. Jesteśmy dumni z każdej realizacji wykonanej w naszym sklepie. Każda z nich prezentuje inny styl i jest ciekawym pomysłem na promocję firmy.
Zapraszamy do składania zamówień na upominki reklamowe z ABCNPlus. Gwarantujemy szybki i prosty sposób składania zamówienia oraz skuteczną realizację Twojego projektu.

Odwiedź również nasz wpis gdzie tłumaczymy jak stosować okłady żelowe.